Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
“Палітра педагога” № 11, 2020
Моральне виховання
Як прищепити дітям моральні цінності? Якими мають бути уроки доброти, взаємоповаги, чемності, дружньої взаємодії для наймолодших? Найкраще — практичними. Адже саме безпосередньо проживаючи ситуації морального вибору, малята глибоко сприймають і ґрунтовно засвоюють найголовніші людські цінності.
Ефективно здійснювати моральне виховання дошкільнят допоможуть публікації журналу “Палітра педагога” № 11, 2020.
У випуску:
- Дослідницька діяльність, що розвиває моральні почуття.
- Цикл занять із формування загальнолюдських цінностей.
- Заняття, які в ігровій формі виховують найважливіші людські чесноти.
- Повчальна казочка про те, що означає бути справжніми друзями.
- Авторські рухливі ігри.
- Лялькова вистава про дива, які творить добро.
- Сценарій благодійного вечора в дитсадку.
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
-
Дослідницька діяльність, що розвиває моральні почуття
- Активізуємо роздуми дитини над питаннями моральності.
- Унаочнюємо причинно-наслідкові зв’язки між різними діями.
Ознайомитися з публікацією Читати онлайн -
Ідеї для занять
-
Досліди з “моральним підтекстом”
для дітей старшої групи
Читати онлайн
-
Досліди з “моральним підтекстом”
для дітей старшої групи
“Джміль” 2020, № 11. “Сила думки і слова”. Досліди, які допомагають наочно продемонструвати незворотність подій, пояснити важливість розмірковування над подіями дня, поговорити про те, чому треба бути уважними одне до одного
-
Як навчили дружити маляток малесенькі мурашенята.
Авторська казка та запитання до дітей
Ознайомитися з публікацією Читати онлайн -
Ось нова цікава гра! Не нудьгує дітвора.
Рухливі ігри для дітей дошкільних груп
Ознайомитися з публікацією Читати онлайн -
Детальні розробки занять
-
Будьмо чемними
Заняття морально-естетичного спрямування для дітей середньої групи. Ознайомлюємо малят із поняттями “чемність”, “вихованість”. Сприяємо усвідомленню важливості знання і дотримання правил ввічливого спілкування. Продовжуємо формувати звичку використовувати знайомі моделі доброзичливого спілкуванняОзнайомитися з публікацією Читати онлайн Додатки до публікації
-
Будьмо чемними
“Джміль” 2018, № 11. “Манери справжнього джентльмена”. Читаємо “чемні історії”, опановуємо “джентльменські” манери, робимо вишукані англійські компліменти
-
Про добро не забувай, допомогу надавай
Інтегроване заняття для дітей середньої групи. Актуалізуємо уявлення дітей про доброзичливість, взаємодопомогу, дружбу. Підтримуємо бажання бути корисними іншим, співпереживати. Спонукаємо дітей допомагати одне одному. Вчимо за потреби не боятися просити про допомогу, вживати ввічливі словаОзнайомитися з публікацією Читати онлайн Додатки до публікації -
Зустрічі з важливим
Цикл занять для дітей старшої групи. Досвід осмислення з вихованцями таких базових категорій як життя, здоров’я, любов і щастяОзнайомитися з публікацією Читати онлайн Додатки до публікації -
Матусь ми із тобою зігріємо любов’ю
Заняття для дітей старшої групи за твором В. Сухомлинського “Казка про Гуску”. Навчаємо дітей розуміти стани і настрій найріднішої людини — мами. Уточнюємо їхні уявлення про моральні поняття — чуйність, уважність. Формуємо комунікативні навички: уміння привітатися, сказати компліментОзнайомитися з публікацією Читати онлайн Додатки до публікації -
Музичні заняття
-
Котики серветні, милі та кумедні
Бінарне заняття для дітей молодшої групи. Поглиблюємо сприйняття дітьми п’єси О. Гречанінова “Котик захворів” і ознайомлюємо з новим музичним твором — “Котик видужав”. Формуємо емоційний відгук на музику різного характеру, вміння вслухатися у твір, цілісно сприймати його. Вчимо відтворювати образ котика, доповнюючи силует за допомогою зім’ятих серветокОзнайомитися з публікацією Читати онлайн Аудіозаписи до заняття
-
Котики серветні, милі та кумедні
-
Свята і розваги
-
Дружба виростає з добрих справ.
Лялькова вистава для дітей середньої та старшої груп
Ознайомитися з публікацією Читати онлайн -
Людина починається з добра.
Благодійний вечір у дитсадку
Ознайомитися з публікацією Читати онлайн Аудіозаписи до свята
-
Дружба виростає з добрих справ.
Лялькова вистава для дітей середньої та старшої груп
Діліться посиланням!
Рекомендуйте друзям та колегам.
Листопадовий випуск додатка до журналу “Дошкільне виховання” — журнал “Джміль” (№ 11, 2020) — містить матеріали, які допоможуть педагогам організувати різні форми роботи з дітьми. Пропонуємо короткий огляд його публікацій.
Освітня подорож “Вода – це життя!”
- Бесіда-дослідження за сюжетною картиною “Три стани води”. Пошукайте разом з дітьми водяні природні явища та виконайте завдання з наліпками. Знайдіть у довкіллі різні стани води, спостерігайте, як відбуваються її перетворення.
- Музична хвилинка “Чарівний водофон”. Створіть з малятами водофони та зіграйте на них. Чи всі водофони звучать однаково? Чому? Послухайте п’єсу “Гра води” Моріса Равеля та спонукайте малят пофантазувати, порухатися під неї.
- Дослідницька діяльність “Водні чудеса”. Виконайте разом з дітьми досліди, які дивують і допомагають розкрити властивості води.
Освітня ситуація “Пара. Вода. Лід”
- Ігрова діяльність (робота в групах). Зіграйте з дітьми у настільну гру, збагачуючи їхні знання про стани води та взаємозв’язки в довкіллі.
- Майстер-клас “Корисні десерти”. Обговоріть із малятами, які перетворення води відбуваються на кухні. Яку смакоту можна приготувати завдяки їм? Залучіть малят до створення морозива та смузі з фруктів. Виконайте смачне мовне завдання з наліпками.
- Пізнавально-виховна хвилинка “Чому не працювала ковзанка?”. Роздивіться з дітьми комікс та поясніть їм, чому не варто говорити неправду. Які знання про явища природи допомогли викрити брехню?
Освітня подорож “Синоптичний привіт: хмара і туман”
- Читання вірша Віри Правоторової “Хмарка”. Прочитайте дітям вірш і запропонуйте охочим вивчити його напам’ять. Завчіть нові слова зі словничка та виконайте завдання з наліпками за змістом вірша.
- Бесіда “Мандрівник над морем туману”. Розгляньте з дітьми водяно-крижану картину Каспара Давида Фрідріха. Доберіть слова для її опису. Спонукайте малят поміркувати: що відчуває мандрівник? Разом знайдіть на картині різні стани води.
- Образотворча діяльність “Загадковий туман”. Ознайомте малят із нетрадиційною технікою образотворчості – малюванням спонжем із прищіпкою. Запропонуйте створити власні таємничо-загадкові малюнки.
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.