У чому унікальність журналу «Джміль»

“ДЖМІЛЬ” — єдине у своєму роді друковане періодичне видання для дітей дошкільного й молодшого шкільного віку. Що робить його особливим?

  • Журнал «Джміль» твориться колективом редакцій науково-методичних журналів МОН України «Дошкільне виховання» та «Учитель початкової школи». Активна творча співпраця з провідними науковцями та талановитими практиками гарантує високий методичний рівень кожного матеріалу.
  • «Джміль» не є популярним розважальним виданням. Журнал навчає, розвиває і виховує, а робить це в легкій, необтяжливій ігровій формі.
  • Задача журналу — не просто дати дитині певний обсяг необхідних у її віці знань, а навчити самостійно міркувати, ставити запитання, знаходити відповіді та робити висновки.
  • Важливу роль у всебічному розвитку особистості дитини журнал «Джміль» відводить мистецтву. Головні герої часопису — хлопчик Джмелик та його друзі — Пензлик, Нотка і Книжечка — вводять малюка у світ прекрасного, вчать розуміти гармонію у слові, музичному звуці, зображенні, а також бути її творцем.
  • Деякі сторінки журналу призначені для читання дитиною, інші ж передбачають спільну діяльність малюка разом з батьками або педагогом. Організувати таку діяльність допомагають «Зауваги для дорослих», які подаються майже до кожного матеріалу.

Саме тому заснований у 1997 році як додаток до журналу «Дошкільне виховання», журнал «Джміль» швидко став самостійним виданням і розширив читацьку аудиторію, набувши популярності у вихователів, батьків та вчителів.