Війна закінчиться. Настане мир. Україна розквітне!
<< До змісту номера (“Джміль” № 11 /2020) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Крижані десерти
Важко уявити, що серед вас є такі, хто не любить ласощів, особливо морозива чи фруктового льоду. Якщо приготувати їх удома, вони точно не міститимуть шкідливих інгредієнтів. Тож беріться до справи, а потім ласуйте смачними та корисними кольоровими десертами.
ІНГРЕДІЄНТИ:
- персиковий сік (200 мл)
- вишневий сік (200 мл)
- ківі (2 шт.)
- пластикові стаканчики (4 шт.)
- дерев’яні шпажки
- кубики льоду (10-12 шт.)
- консервовані вишні (або будь-які улюблені ягоди: малина, полуниця, ківі тощо) (100 г)
Морозиво-світлофор
Оскільки це морозиво кількашарове, то й готувати його ми будемо в кілька етапів.
- Візьміть пластикові стаканчики і вилийте на їх дно перший шар морозива — вишневий сік.
- Поставте їх до морозильної камери, щоб сік застигав (через годину встроміть у стаканчики шпажки і залиште ще на годину в морозилці).
...
Цікаво дізнатися, як завершити приготування барвистої смакоти? Тоді мерщій ставайте читачами друкованої версії журналу “Джміль”, і отримаєте на додачу рецепт приготування вишневого смузі, а також прочитаєте смачний віршик і розв’яжете цікаве завдання з наліпками.
- Вигадайте смачні назви для фруктових ласощів. У кого вийде смачніше?
- Прорекламуйте свої вироби. Які слова краще дібрати? А може, варто затанцювати чи заспівати? У чому секрет успіху реклами, як гадаєте?
Відчуйте себе кондитерами-винахідниками, опануйте “Стародавній рецепт морозива” ("Джміль", 2018, № 1) і приготуйте холодні ласощі без морозильника! |
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Публікація допоможе приготувати вдома, у садочку чи школі ласощі, морозиво чи фруктовий лід, які не міститимуть шкідливих інгредієнтів, а також стане приводом для розмови з дітьми про здорове харчування.
Створіть із малятами кулінарні шедеври за світлинами в журналі, а потім придумайте власні.
Матеріал допоможе цікаво провести заняття з ознайомлення з довкіллям, уроки інтегрованих курсів “Я досліджую світ”, “Мистецтво”, організувати освітні ситуації, а також стане у пригоді під час проведення інтегрованих уроків / занять, днів, тижнів тощо.