Війна закінчиться. Настане мир. Україна розквітне!
<< До змісту номера (“Джміль” № 4 /2021) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Листівка-безконечник — нескінченна радість
Сьогодні пропонуємо вам створити дещо незвичайне — нескінченну листівку. Так-так, ви не помилилися — НЕСКІНЧЕННУ! Виріжте, зігніть та склейте частини поробки відповідно до позначень.
До роботи!
- Виріжте листівку.
- Складіть її навпіл. Тепер розгорніть і складіть іще раз, але в іншому напрямку (аркуш має ніби поділитися на 4 квадрати). Усі згини щільно притисніть, щоб залишилися виразні сліди.
- Розгорніть шаблон і зігніть по пунктирних лініях. Візьміть за краї й складіть їх до центру аркуша.
- Знову розгорніть заготовку і складіть по інших лініях (перпендикулярно попереднім згинам).
- …
Не все зрозуміло? Воно й не дивно, адже поради Пензлика на цьому не закінчуються! Тож покваптеся стати передплатником друкованої версії журналу “Джміль”, дочитати інструкцію до кінця і завершити створення листівки-безконечника. А ще саме у читачів друкованої версії буде яскравий шаблон для її виготовлення.
Створення листівки-безкінечника
І це ще далеко не все, адже Пензлик веде майстер-клас у кожному випуску журналу. Тож відвідайте ще один і створіть “Картинку із сюрпризом” ("Джміль", 2020, № 7-8) — креативну саморобку, що може змінюватися. |
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Завдання майстер-класу з виготовлення незвичайної листівки — не просто створити певний виріб, а насамперед здивувати, зацікавити, надихнути малят, заохотити їх до творчості.
Публікація дає дітям можливість спробувати себе у ролі винахідників, вчить творчо ставитися до роботи. Не вимагайте від вихованців буквального дотримання усіх кроків послідовності виготовлення листівки. Добре, якщо дитина осягне ідею поробки і спробує її удосконалити, внести щось своє, неповторне. Нехай результати творчості малят будуть різними, а нові технологічні знахідки вони згодом використають в інших поробках.
Матеріал стане у пригоді під час занять з образотворчої діяльності, уроків трудового навчання, інтегрованого курсу "Я досліджую світ", допоможе розвинути винахідницькі якості, уяву дітей.