Війна закінчиться. Настане мир. Україна розквітне!
<< До змісту номера (“Джміль” № 4 /2021) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Намалюймо писанки
Друзі, незабаром Великдень! Це свято точно не обійдеться без писанок. Тож “умикайте” святковий настрій. Нумо розписувати яєчка разом із нами!
Підготуйте:
- цупкий білий папір
- воскові олівці (восківці), м'які, жирні, світлих тонів: жовтий, світло-помаранчевий, білий, світло-рожевий, салатовий, ясно-блакитний
- акварель художню прозору
- м’які пензлі № 4-6
Все готове для роботи. Тепер залишилося лише зробити… Але як? Все написано у друкованій версії журналу “Джміль”, адже від читачів у Пензлика немає секретів: він завжди все детально розкаже та ще й покаже складні моменти на фото. Тільки читай, дивись і дій! Тож клікайте на кнопку і ставайте читачами журналу.
З писанок, які вийшли можна зробити великоднє дерево. Як варто діяти читайте у публікації “Великоднє дерево” ("Джміль", 2018, № 3) — майстер-клас Пензлика: прикрашаємо кімнату до свята — створюємо великоднє дерево всією родиною. |
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Такі малюнки добре створювати з дошкільнятами. Вони готують малят до роботи в техніці воскового писанкарства, яку діти опанують згодом. Адже малюнок восківцями проглядає з-під акварелі так само, як восковий візерунок — з-під фарби на писанці.
Це також гарна нагода ознайомити дітей із простими символами, які традиційно зображували на писанках, як-от: восьмикутна зірка, рибка, пташка, дубовий листок, дерево життя тощо. До того ж, таке заняття розвиває координацію рухів і дрібну моторику, у цікавий спосіб готує руку до письма.
Матеріал допоможе цікаво провести уроки інтегрованих курсів “Мистецтво”, “Я досліджую світ”, образотворча діяльність, заняття з ознайомлення з довкіллям, а також стане у пригоді під час проведення інтегрованих уроків / занять, днів, тижнів тощо.