Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
<< До змісту номера (“Джміль” № 12 /2021) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Зимові прикраси
Уже середина грудня, а у вас досі нічого не прикрашено? Ні ялинка, ні клас, ні кімната? Треба негайно виготовити кілька святкових гірлянд! З чого? Звісно ж, із літер. Де? У журналі й навіть у зошиті!
Секрет виготовлення святкових гірлянд із літер дуже простий. Треба прописати рядочок із багатьох однакових літер, не забувши з’єднати їх між собою.
Іще важливо: якщо гірлянда буде надто довга, вона може заплутатися, тож почнімо з коротеньких, по десять літер. Візьмімо спершу маленьку о — вона найбільше схожа на святковий вогник.
- Цікаво, скільки гірлянд по десять о поміститься в тебе в одному рядочку?..
Гарно. Тепер варто зробити гірлянду, яка нагадувала би крижані бурульки.
- Спробуймо взяти по десять маленьких з.
Цікаво, якими ще гірляндами можна прикрасити ялинку? Про це дізнаються читачі друкованої версії журналу “Джміль”. Мерщій ставайте нашими читачами, щоб не пропустити жодного номера!
Паперові “Святкові гірлянди” (“Джміль”, 2019, № 12) завжди створюють атмосферу затишку й тепла. |
|
І виготовити їх зовсім не складно. Для цього достатньо завітати на ось такий майстер-клас. |
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Публікація допоможе розгорнути цікаву для молодших школярів діяльність з опанування письма: першокласники слухають казку, фантазують і ретельно виписують букви. Педагог може запропонувати їм відтворити ручкою чи простим олівцем картинку з елементів, запропонованих у журналі.
Матеріал допоможе провести уроки інтегрованих курсів “Я досліджую світ”, “Українська мова та читання”.