Війна закінчиться. Настане мир. Україна розквітне!
<< До змісту номера (“Джміль” № 9 /2020) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Як я змінююся
Згадайте себе на початку літа. Якими ви були? Що змінилося за три місяці? Що нового ви дізналися, що зрозуміли, чого навчилися? Ви змінилися за цей час чи залишилися такими, якими були?
Що нового?
- Прочитайте описи ситуацій та розкажіть, що змінилося в житті дітей під час канікул.
Наприкінці канікул мама Ромчика попросила його поміряти сорочку, штанці та туфлі, у яких він ходив до школи в першому класі.
Богдана подарувала своїй молодшій сестрі набір ляльок, якими залюбки бавилася минулого року.
Софія попросила татка записати її до бібліотеки, бо прочитала вже всі дитячі книжки, які були вдома.
Цікаво дізнатися більше? Ставайте читачами друкованої версії журналу “Джміль” — і дізнаєтесь, як змінилися читачі нашого журналу, та отримаєте маленький записничок із наліпками, за допомогою якого зможете відстежувати свої успіхи.
- А що цікавого сталося у вашому житті? Як гадаєте, чому відбулися ці зміни?
- Що вам зараз вдається найкраще? Чи вміли ви це рік тому? А чого навчитеся через рік? Від чого залежить здійснення цих планів?
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Ілюстративний матеріал та освітні ситуації, що розкриваються в публікації, допомагають розповісти дошкільнятам і молодшим школярам, як люди змінюються з часом.
Запропонуйте дітям уважно подивитися одне на одного. Як вони змінилися за літо? За рік? Що нового дізналися? Чого навчилися? Які справи не вдавалися їм іще навесні, а зараз цілком до снаги? Що цікавого трапилося за літо? Що вдається вашим вихованцям добре, а чого вони планують навчитися?
Матеріал допоможе цікаво провести уроки інтегрованого курсу “Я досліджую світ”, розповісти дошкільнятам про те, як змінюються люди з часом, організувати освітні ситуації, показати дітям їхні успіхи, а також стане у пригоді під час проведення інтегрованих уроків/занять, днів, тижнів тощо.