Війна закінчиться. Настане мир. Україна розквітне!
<< До змісту номера (“Джміль” № 9 /2020) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Склади рюкзак
Настільна гра
Кожен школярик пишається своїм новеньким рюкзачком. А от тримати в ньому лад до снаги не всім. Може, нехай краще мама чи тато щовечора складають до нього все необхідне? Тоді й поскаржитися на них можна буде, якщо на уроці чогось бракуватиме, еге ж? Чи все-таки вам хочеться бути справжніми господарями своїх наплічників і порядкувати в них на власний розсуд? Пограйте разом із друзями чи рідними в цю настільну гру, і складання рюкзака стане звичним процесом.
ПІДГОТУЙТЕ:
- гральний кубик
- фішки або ґудзики
- папір для нотаток
- ручки або фломастери
- олівці
Хто хоч раз збирав шкільний рюкзак, знає, як складно це робити першачкам: адже треба нічого не забути, все вмістити, а потім ще й швидко дістати за потреби.
Нова настільна гра полегшить розв’язування цього завдання ще недосвідченим школярикам. Тож ставайте читачами друкованої версії журналу “Джміль”, вивчайте правила і грайте!
- Поміркуйте, що робити, коли щось дуже потрібне не вміщується у рюкзак. Чому таке може статися?
- Складіть поради, які допоможуть зробити рюкзак справжнім помічником школяра — навчитися швидко виймати з нього потрібне.
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Під час цієї гри дитина актуалізує власний життєвий досвід, вчиться планувати свої дії, передбачати потреби, стає відповідальнішою і самостійнішою. Сподіваємося, що вміння наших читачів збирати рюкзачки не обмежиться лише ігровим полем, а стане корисною звичкою на шляху дорослішання.
Підтримуйте старших дошкільнят та молодших школярів у їхньому прагненні відповідати за свої речі. А зробити це завдання посильним допоможе чек-ліст (звірник, пам’ятка), який ви можете виготовити разом та повісити біля полички або столу дитини.