Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
<< До змісту номера («Джміль» № 9 /2020) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Із лоточка для яєць — мишки й півник-співунець
Уявіть собі, що з однієї упаковки від яєць можуть з’явитися на світ актори для будь-якої вистави! Як-от персонажі відомої казочки про працьовитого півника та ледачих мишенят. Зробіть ляльок та влаштуйте виставу в класі, дитячому садочку або вдома разом з рідними.
Мишенята Круть та Верть
- З обох боків коробки виріжте деталі за контуром. Для зручності краще скористайтеся манікюрними ножицями або канцелярським ножем, але це варто робити лише дорослим. Вирізані деталі вже нагадують обриси мишенят. Трішки скоригуйте форму вушок, обріжте зайве.
Цікава технологія, еге ж? Але швидко опанувати її зможуть тільки читачі друкованої версії журналу “Джміль”, адже саме вони без проблем потраплять на майстер-клас Пензлика і під його керівництвом створять мишенят і півника.
- Пригадайте, у яких казках зустрічаються ці персонажі.
- Кого ще можна зробити з лоточка для яєць? Як саме?
- Вигадайте власну казкову історію із цими персонажами та інсценізуйте її. Чи потрібні для неї декорації? Які саме? Як їх виготовити?
Помандруйте казками, використавши незвичайну сюжетну картину — “Як звірі до зими готувалися” ("Джміль", 2019, № 11) — та бесіду за її змістом, яка вчить малят домовлятися і діяти злагоджено. |
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Інтегрований матеріал, який спонукає дітей пригадати знайому казку та навчить швидко виготовляти акторів-ляльок для імпровізованої вистави.
Публікація допоможе залучити малят до театралізованої й образотворчої діяльності, провести інтегровані заняття чи уроки з розвитку мовлення, української мови й читання, курсів “Я досліджую світ” та “Мистецтво”, а також стане у пригоді під час інтегрованих днів, тижнів, місяців.
Така різнопланова робота активізує пізнавальну діяльність і фантазію малят, сприяє розвитку сценічних здібностей, мовлення, пам’яті, уваги й уяви.