Війна закінчиться. Настане мир. Україна розквітне!
<< До змісту номера (“Джміль” № 5-6 /2020) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Черепаха Аха
Перетворімо одну з найулюбленіших пісень українських діточок на гру-плескання!
Знайдіть партнера для гри й станьте одне навпроти одного. Наспівуйте пісню або промовляйте слова вірша і плескайте, як показано на фото. На кожен рядочок треба встигнути проплескати таку послідовність:
1. Кожен по своїх плечах, руки навхрест. | |
2. Кожен по своїх стегнах. |
Пісня звучить далі, а рухів ви не знаєте… Саме час стати читачами друкованої версії журналу “Джміль”, адже у Джмелика немає від них жодних секретів!
Гра-плескання
Прослухайте пісню Ганни Чубач "Черепаха Аха".
Пісня Ганни Чубач “Черепаха Аха”
- Уявіть себе черепахою Ахою, порухайтесь як вона.
- Намалюйте черепаху.
- Слухайте пісню, підспівуйте і плескайте у долоні. Потім можна ускладнити завдання: додати ще й притупування.
Продовжте роботу з ритмом — пограйте у “Палички-стукалочки” (“Джміль” 2013, № 1) — римовані ритмічні ігри за віршами Едуарда Красноруцького, Ігоря Січовика, Марійки Підгірянки. |
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Запропонуйте діям пограти у гру-плескання, створену за піснею "Черепаха Аха" (рухи до неї подано у публікації). Опануйте рухи-плескання для одного гравця, додайте до плескання притупування ногами, а потім створіть більше спільних рухів для гри в парах, трійках і четвірках.
Таким чином діти не лише розвиватимуть чуття ритму, а й вчитимуться працювати в команді.
Матеріал може стати у пригоді під час музичної діяльності, на уроках інтегрованих курсів "Мистецтво", "Я досліджую світ".