Війна закінчиться. Настане мир. Україна розквітне!
<< До змісту номера (“Джміль” № 7-8 /2020) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Один плюс один буде… гра!
Джмелик зібрав ідеї цікавих ігор, у які можна побавитися вдвох із другом чи подругою.
Скарб
Нехай кожен з вас приготує невеличкий сюрприз для іншого, заховає його десь на обмеженій ділянці — на подвір’ї, в парку, на пляжі — та намалює мапу з умовним позначенням місця схованки. Обміняйтеся мапами і вирушайте на пошуки скарбів!
Емоційні тваринки
Візьміть два кубики. На грані одного наліпіть записочки зі словами чи смайлами, що позначають різні емоції й стани: радість, смуток, лють, переляк, здивування, втому. На грані другого кубика наклейте назви чи зображення тварин. Обирайте такі, щоб були одного граматичного роду, наприклад чоловічого: пінгвін, бик, комар, песик, слон, півень, удав. Тепер нехай один із пари кидає кубики так, аби інший не бачив, що випаде, і показує певну тварину з відповідним настроєм. А партнер у грі має назвати тварину та емоцію.
Хочете пограти ще? У Джмелика немає таємниць від читачів друкованої версії журналу “Джміль”. Тож клікайте на кнопку і якнайшвидше відкривайте випуск журналу!
- Які ігри до вподоби вам та вашим приятелям?
- Чим відрізняються кімнатні ігри від ігор на прогулянці?
- Чи є ігри, в які можна грати будь-де? Які саме?
У Джмелика велика колекція ігор — зазирніть до неї!
“Черепаха Аха” (“Джміль” 2020, № 5-6) — гра-плескання на музику однієї з найулюбленіших пісень українських діточок. |
|
“Мокрі естафети” (“Джміль” 2019, № 5-6) — веселі командні ігри для дітей та дорослих, які чудово піднімають настрій та вчать взаємодіяти. |
|
“Писанкові перегони” (“Джміль” 2011, № 1) — захопливі завдання, ігри та змагання з писанками і крашанками. |
|
І це ще далеко не все! У рубриці “Ігротека” на вас чекає повна колекція настільних ігор із фішками та кубиком або картками, які поглиблюють, закріплюють, систематизують знання з різних тем, вчать продумувати тактику гри, вибудовувати стосунки з учасниками, гідно сприймати перемогу чи поразку, а також цікаві рухливі ігри, які вчать співпрацювати, домовлятися, дарують задоволення від спільних ритмічних рухів та співів. |
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Добірка веселих літніх ігор, які допомагають дітям навчитися взаємодіяти, довіряти одне одному, дають можливість відчути “плече друга”. Запропонуйте малятам удосконалити правила ігор або придумати варіант ускладнення, вигадати власну подібну забаву, визначити й розповісти приятелям її правила та пограти в неї разом.
Ігри можна використати під час виховних бесід, розваг, спортивних змагань та свят, розгортання різноманітної інтегрованої діяльності.
Публікація стане у пригоді під час проведення квестів та інших розваг у позаурочний час.