Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
<< До змісту номера (“Джміль” № 4 /2019) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Котик-танцюрист. Проворний хамелеон
Сьогодні у Майстерні ми створимо механічні іграшки — котика, що вміє танцювати, та хамелеона, який повзає по стінах!
Котик-танцюрист
Підготуйте:
- паперовий стаканчик;
- три коктейльні трубочки;
- скотч;
- ножиці;
- кольорові олівці або фломастери;
- аркуш картону.
До роботи!
- Намалюйте на картоні голову і лапки котика. Виріжте їх.
- Виріжте три невеликі отвори в паперовому стаканчику. Перший отвір — на дні стаканчика, ще два — з боків, один навпроти іншого.
Хамелеон
Підготуйте:
- аркуш картону;
- скотч;
- кольорові олівці або фломастери;
- ножиці;
- коктейльну трубочку;
- довгу нитку.
До роботи!
- Намалюйте на картоні контур хамелеона. Розфарбуйте і виріжте його.
- Відріжте від коктейльної трубочки два шматочки по 1,5 см і два по 0,5 см.
Ще трохи постаратися — і ваші іграшки оживуть! А от як зробити це, дізнаються читачі друкованої версії журналу “Джміль”, адже вони завжди без проблем потрапляють на будь-який майстер-клас Пензлика. Ласкаво просимо!
Добре, коли ми робимо сюрпризи для менших діток.
- Поміркуйте, яку виставу можна показати їм із цими іграшками-артистами.
Поповнити колекцію ляльок для вистав дасть змогу такий майстер-клас Пензлика.
“Вогнедишний дракон” ("Джміль", 2018, № 11): майструємо цікаву поробку-іграшку — популярного персонажа дитячих казок і символ Вельсу, граємо та всіх дивуємо. |
Здивувати знайомих малят, пограти з ними та влаштувати веселий турнір з настільного футболу допоможуть такі поробки.
“Калейдоскоп” ("Джміль", 2019, № 1): дізнаємося, як змайструвати іграшку-прилад, який уміє показувати чудові візерунки. |
|
“Настільний футбол” ("Джміль", 2018, № 9) — створюємо власноруч настільну спортивну гру та проводимо чемпіонати з домашнього міні-футболу. |
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
На заняттях та уроках з образотворчої діяльності дітям важливо робити щось не тільки цікаве, а й потрібне, те, що вони зможуть потім використати. Тоді й з'являється мотивація до діяльності. Добираючи поробки для образотворчої діяльності, важливо про це пам'ятати.
Запропонуйте малятам спочатку уявити, як вони гратимуться котиком та хамелеоном, як зацікавить ця іграшка їхніх молодших братиків і сестричок, як зрадіють діти з молодшого класу чи групи такому сюрпризу, як бавитимуться ним, як заблищать від радості їхні оченята. А ще можна придумати цікаву історію та розіграти невеличку виставу зі змайстрованими власноруч паперовими механічними іграшками.
Зверніть увагу дітей на те, що цікаву технологію, за допомогою якої вони створюють кожну з поробок, можна використовувати і в інших виробах. Запропонуйте дітям розібратися, чому рухаються лапки у котика, як з'єднано лапки хамелеона, поміркувати, які ще іграшки можна зробити, використовуючи цю ідею. А можливо, діти придумають, як можна удосконалити ці вироби.
Публікація дає можливість гармонійно поєднати дизайнерську і винахідницьку діяльність. Такі заняття порадують малят у будь-який час, а виготовлені власноруч механічні іграшки стануть приємними сюрпризами і для самих малят, і для їхніх рідних.