Війна закінчиться. Настане мир. Україна розквітне!
<< До змісту номера (“Джміль” № 9 /2021) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Море
Одного вересневого ранку просто в зошиті в косу лінію заплескалися… морські хвилі. Який вигляд вони мали? Це дуже легко уявити. Приблизно ось такий.
- Проведи ось тут хвилясту лінію — намалюй свої хвильки.
- Поглянь на своє море. Його можна довго розглядати, адже всі хвильки в ньому різні. Розфарбуй їх різними кольорами.
Море пускало собі хвилі й насолоджувалося ними, аж тут налетів вітер. Навіть не вітер, а вітрище. І хвилі завирували. Ось так.
- Намалюй рядочок закручених хвиль.
Що ж з’явиться на морі далі? Про це дізнаються тільки читачі друкованої версії журналу “Джміль”, адже в них буде вся інтерактивна казочка, а на додачу рядочки з чарівними лініями, які оживляють казкові події, якщо їх продовжити. Ви ще не маєте друкованих випусків "Джмеля"? Тоді клікайте на кнопку, щоб не пропустити жодного журналу!
Намалювали хвильки, і так захотілося на море… Не сумуйте! У морські пригоди можна поринути будь-якої миті — достатньо перейти за посиланням.
“Морські пригоди” ("Джміль", 2018, № 5-6) — бесіда за захопливою сюжетною картиною, яка допомагає відчути себе справжнісіньким шукачем скарбів і розкрити таємниці підводного світу. |
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Публікація допоможе розгорнути цікаву для малят діяльність та підготувати їх до оволодіння письмом. Звісно, таку діяльність із дітьми різного віку організовують по-різному.
Дошкільнятам старшого віку розповідаємо казку і пропонуємо намалювати хвильки, що сподобалися, не наполягаючи на точному виконанні завдання (достатньо, щоб діти відтворили хвильку, схожу на зразок).
Першокласники слухають казку і ретельно виписують усі лінії. Педагог може запропонувати їм намалювати картинку ручкою чи простим олівцем із використанням елементів, запропонованих у казці, попросити, щоб таких елементів було якомога більше.
Матеріал допоможе провести уроки інтегрованих курсів "Я досліджую світ", "Українська мова та читання". За потреби в дитячих садках окремі фрагменти публікації можна використати на заняттях відповідно до завдань освітнього напряму "Мовлення дитини. Основи грамоти" варіативної частини БКДО.