Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
<< До змісту номера (“Джміль” № 9 /2021) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Ляльки-мотанки з листочків
Підготуйте:
- нитки
- природні матеріали: листя, квіти, травинки, жолуді, горішки тощо.
До роботи!
- Складіть листок у смужку і скрутіть її в рулончик. Так ми починаємо робити голівку ляльки.
- Закріпіть рулончик, обв’язавши його ниткою.
- …
Не можете зрозуміти, що робити далі? Не біда! Адже на сторінках друкованої версії журналу “Джміль” Пензлик завжди докладно все пояснює, а для читачів вхід на всі майстер-класи вільний у будь-який зручний час. Клікайте на кнопку і долучайтеся до команди читачів.
“Лялька-мотанка — іграшка та оберіг” ("Джміль", 2018, № 7-8) — майстер-клас Пензлика зі створення української народної іграшки. |
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
У публікації подано детальний алгоритм виготовлення еколялечки — мотанки з природного матеріалу.
Навчіть дітей збирати матеріали для своїх поробок так, аби не завдавати шкоди природі. А ще ? бачити красу природних матеріалів та підкреслювати її у поробках, не зловживаючи штучними елементами, які можуть виявитись зайвими.
Коли лялечки будуть готові, придумайте і розіграйте разом цікавий сюжет: як вони доглядають за рослинами чи вичакловують для них осінні зміни. По завершенні прогулянки порадьте малятам залишити своїх ляльок десь у траві — нехай собі займаються своїми справами.
Така інтегрована діяльність розвиває художній смак, креативність, дрібну моторику, допомагає формувати бережне ставлення до природи. Матеріал допоможе провести заняття з українознавства, інтегрований день чи тиждень, уроки курсів “Я досліджую світ”, “Мистецтво”.