Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
<< До змісту номера (“Джміль” № 3 /2020) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Як електрику вмикаю,
про безпеку пам’ятаю
Із Наталею удвох ми
В дощ гуляли — і промокли,
Аж до нитки... Що ж робити?
Треба одяг просушити...
Цікаво розказано про правило безпеки? А можна ще й картинки порівняти і наклеїти наліпки, щоб уже напевне не забути правило. Тож ставайте читачами друкованої версії журналу “Джміль” — і матимете цілу добірку основних правил безпечного користування електроприладами, а також пам’ятку з важливими телефонами про всяк випадок.
- Поміркуйте, чому важливо не лише знати, а й виконувати правила безпеки.
- Розкажіть правила безпеки молодшим дітям. Можете проілюструвати їх або скласти казку, яка допоможе добре запам’ятати правила.
“Відпочивай, та про безпеку пам’ятай” (“Джміль”, 2019, № 7-8) — алгоритмо-лабіринт правил безпеки на канікулах із малюнками. |
|
“Безпека на майданчику” (“Джміль”, 2018, № 9) — правила безпеки на ігровому майданчику в картинках і віршах. |
|
“Небезпеки остерігайся — здоровим лишайся” (“Джміль”, 2016, № 1) — настільна гра — мандрівка квартирою, що допоможе зрозуміло і дотепно розповісти малятам про небезпечні речі, яких не можна торкатися, які не можна куштувати, та ознайомити їх із правилами безпечної поведінки вдома. |
Завантажуйте електронний додаток
“Як електрику вмикаю, про безпеку пам’ятаю”
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Ілюстровані правила безпеки під час користування електроприладами з віршованими поясненнями дадуть дітям можливість “побачити” ситуації, пов’язані з порушенням правил, уявити їхні наслідки.
У результаті такої діяльності знання правил стає усвідомленим, діти сприймають їх як такі, що їх необхідно дотримуватись заради безпеки, власної та інших людей.
Матеріал допоможе нестандартно й цікаво провести урок інтегрованого курсу “Я досліджую світ”, заняття з безпеки життєдіяльності, виховну годину чи бесіду про правила поведінки у різних ситуаціях повсякденного життя.