Війна закінчиться. Настане мир. Україна розквітне!
<< До змісту номера (“Джміль” № 2 /2020) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Котяка-вистрибака
Так приємно робити сюрпризи друзям та рідним! Змайструймо забавку, яка здивує і розвеселить кого завгодно!
ВАМ ЗНАДОБЛЯТЬСЯ:
- кольоровий картон
- білий папір
- лінійка
- олівець
- ножиці
- клей ПВА
- чорна ручка або фломастери
- очка-наліпки.
КОРОБОЧКА
- Намалюйте на картоні прямокутник зі сторонами 28 см і 6 см та виріжте його.
- Поділіть картон вертикальними лініями на 7 однакових частин.
- Зігніть картон по накреслених лініях.
- Складіть зігнутий картон у шестикутник та склейте крайні сторони.
Хочеться швидше дізнатися, як закінчити іграшку? Усім читачам друкованої версії журналу “Джміль” Пензлик залюбки в цьому допоможе. А ще кожен передплатник обов’язково отримає яскраві наліпки та зможе розв’язати котячі задачки.
Подивіться, як діє механічна іграшка “Кіт і миша”
- Чим вона схожа на котяку-вистрибаку? А чим відрізняється від нього?
- Чому такі забавки називають паперовими механічними іграшками?
- Пригадайте, чи робили ви вже подібні іграшки. Які саме?
“Котик-танцюрист та проворний хамелеон” ("Джміль", 2019, № 4). У цій публікації Пензлик відкриває секрет створення ще двох тваринок. Зробіть їх та розіграйте виставу з артистами — механічними іграшками. |
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
На заняттях з образотворчої діяльності та уроках курсу “Я досліджую світ” з акцентом на технологічну освітню галузь, курсу “Мистецтво” дітям важливо робити щось не тільки цікаве, а й потрібне, те, що вони зможуть потім використати. Тоді сама собою з’являється мотивація до діяльності. Добираючи варіанти поробок для образотворчої діяльності, важливо про це пам’ятати.
Запропонуйте малятам спочатку уявити, як вони гратимуть котякою-вистрибакою, як засяють оченята їхніх молодших братиків і сестричок, коли вони бавитимуться іграшкою, як зрадіють такому сюрпризу діти з молодшого класу чи групи, як похвалять юних майстрів батьки. А ще можна придумати цікаву історію та розіграти невеличку виставу зі змайстрованою власноруч паперовою механічною іграшкою.
Зверніть увагу малят на те, що кожну іграшку можна зробити неповторною, прикрасивши її або розмалювавши на свій розсуд. Де ми точно маємо дотримуватися інструкції, а де можна дати волю фантазії? Можливо, діти придумають, як можна удосконалити іграшку.
Публікація дає можливість гармонійно поєднати дизайнерську і винахідницьку діяльність. Такі заняття порадують малят у будь-який час, а виготовлені власноруч механічні іграшки стануть приємними сюрпризами і для самих майстрів, і для їхніх рідних та друзів.