Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
<< До змісту номера (“Джміль” № 12 /2020) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Свічка для затишку
Яскравий вогник свічечки прикрасить будь-яке свято! Створіть безпечну оздобу для ялинки в нашій Майстерні.
ПІДГОТУЙТЕ:
- втулку — картонний циліндр від туалетного паперу
- білий і кольоровий папір для вогника
- чорний фломастер
- ножиці
- клей
До роботи!
- Виріжте кольоровий папір для основи так, щоби він повністю огортав втулку (орієнтовний розмір — 10 x 15,5 см).
Як завершити виготовлення безпечної свічки-оздоби, дізнаються читачі друкованої версії журналу “Джміль”, адже для них вхід на всі майстер-класи Пензлика завжди вільний. Тож клікайте на кнопку і приєднуйтеся до клубу постійних читачів!
- Що іще, крім ялинки, може прикрасити така гарна свічечка?
- Запаліть із батьками справжню свічку, подивіться на її вогник. Чому кажуть, що на вогонь можна дивитися нескінченно довго?
Хочете зробити справжню свічку? Гайда на майстер-клас Пензлика “Світло в долонях” ("Джміль", 2019, № 12)! Відкриваємо майстерню з виготовлення свічок — чудових подарунків із побажаннями добра й затишку в оселі. |
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
На майстер-класі з виготовлення свічки діти навчаться створювати безпечні оздоби для ялинки, які стануть приємними сюрпризами для їхніх рідних та друзів.
Зверніть увагу малят на можливість використання опанованої технології в інших поробках. Запропонуйте їм придумати власні елементи для оздоблення свічки або скористатися наліпками в журналі. Поміркуйте разом над тим, як зробити свічку і яскравою, й гарною. Які кольори варто поєднувати, а які ні?
У публікації ви знайдете також цікаві загадки про свічку та вогонь, які пожвавлять процес виготовлення поробки.
Майстер-клас, у якому гармонійно поєднано образотворчу, дизайнерську і винахідницьку діяльність, стане “родзинкою” циклу занять з образотворчості, уроків інтегрованого курсу “Мистецтво”.