Війна закінчиться. Настане мир. Україна розквітне!
<< До змісту номера (“Джміль” № 10 /2020) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Веселі овочі
Ну ж бо чесно зізнайтеся: кому до вподоби овочі? Як часто ваші батьки чують від вас: “Я цього не їстиму — там огірки” або “Я не люблю моркву” або “Я це з’їм, якщо заберете з тарілки петрушку і помідори”. Але ж овочі дуже корисні, особливо для дітей, що ростуть!
Сьогодні ми з вами пограємо в захопливу гру й перетворимо звичайні огірки, моркву, помідори і навіть картопляне пюре на кумедних тваринок, веселий потяг, персонажів улюблених мультфільмів.
ІНГРЕДІЄНТИ:
- огірки (свіжі або консервовані) (2 шт.);
- солодкий перець (3-4 шт.);
- морква (2 шт.);
- помідори (3-4 шт.);
- зелень кропу;
- зубочистки;
- гарний настрій і трішки фантазії.
Рудий чоловічок
- Покладіть на тарілку скибочку хліба.
...
Бачите, як звичайні страви можна зробити незвичайними, якщо увімкнути фантазію та винахідливість? Звісно, це вдається не одразу, тому варто повчитися в Кулінарній студії Джмелика. Вона завжди відчинена для всіх читачів друкованої версії журналу “Джміль”.
Сьогодні Джмелик показує, як створити кулінарний потяг та перетворити звичайні страви на улюблених персонажів. А ще ви отримаєте нагоду розв’язати загадки про складові цієї смакоти та позначити розгадки наліпками. Ласкаво просимо на майстер-клас!
- Чому гарно прикрашені страви більше смакують?
- Як гадаєте, варто готувати страви із цікавинками лише на свята чи можна й частіше? Чому?
“Фруктові тваринки” ("Джміль", 2020, № 9). Готуємо з фруктів вітамінні нарізки — справжні смачні витвори мистецтва. |
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Публікація допоможе додати родзинку до заняття, організувати сюрпризний момент для дошкільнят і молодших школярів, а також дотепно розповісти про здорове харчування.
Порівняйте з дітьми страви з однакових інгредієнтів, але по-різному оформлених. Чи однаково вони смакують? Які приємніше їсти? Поміркуйте разом: чи лише на свята варто гарно оформлювати страви? Що можна робити щодня, а що варто лише на свята? Чому?
Матеріал допоможе цікаво провести заняття з ознайомлення з довкіллям, уроки інтегрованих курсів “Я досліджую світ”, “Мистецтво”, організувати освітні ситуації, а також стане у пригоді під час проведення інтегрованих уроків/занять, днів, тижнів тощо.