Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
<< До змісту номера («Джміль» № 11 /2018) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Суперечка двох вокзалів
В осінню дощову пору можна знайти для себе безліч цікавих занять. Не сумуйте за теплими літніми днями, а краще візьміться за створення лялькового театру, щоб інсценізувати казку Дональда Біссета про два лондонські вокзали — "Сент-Пенкрас та Кінгс-Крос".
Сент-Панкрас і Кінгс-Крос
На одній площі Лондона жили собі два вокзали — Сент-Панкрас і Кінгс-Крос. Хоч жили вони пліч-о-пліч, проте завжди сперечалися, хто з них кращий.
— На моїх перонах зупиняються не тільки паротяги, а й тепловози, — хвалився Сент-Панкрас.
— То й що? На моїх також! — не поступався Кінгс-Крос.
— У мене є ресторан, — казав Сент-Панкрас.
— І в мене є!
— Мій ресторан працює і в неділю.
— Мій також!
— Дарма!.. — Кінгс-Крос спершу розгубився, а потім знайшов, що сказати: — А зате в мене десять платформ, а в тебе лише сім!
— Але я удвічі вищий за тебе! — не поступався Сент-Панкрас. — І ще... у тебе годинник відстає!
- Як гадаєте, до чого може призвести така суперечка?
Цікаво? Читачі друкованої версії журналу “Джміль” дочитають сценарій вистави до кінця і з’ясують, чи й досі сперечаються лондонські вокзали. А ще вони дізнаються, як виготовити все потрібне для розігрування казки.
- А як би ви помирили вокзали?
- Як ви думаєте, чому вокзали сперечалися?
Суперечки час від часу спалахують навіть між друзями, тож ми маємо вміти їх розв'язувати. Нещодавно Книжечка знайшла розповідь іще про одну суперечку в Арктиці.
“Суперечка” ("Джміль", 2018, № 1): віршована суперечка між тваринами, яка змушує замислитися над сенсом конфліктів "за місце під сонцем", а також учить малят знаходити переконливі аргументи, домовлятися. Зможете інсценізувати її? |
Завантажуйте шаблон наголовників
для розігрування казки Дональда Біссета
“Сент-Пенкрас та Кінгс-Крос”
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Публікація ознайомлює малят із популярною в Англії казкою і розповідає про столицю Англії та Сполученого Королівства — Лондон. Діти бачать також один із прикладів коректного розв'язання суперечок.
Публікація допоможе залучити малят до театралізованої та образотворчої діяльності, провести інтегровані заняття чи уроки з розвитку мовлення, літературного читання, інтегрованих курсів "Я досліджую світ" та "Мистецтво".
Діти навчаються працювати в колективі, розвивають свої музичні й сценічні здібності, мовлення, пам'ять, увагу та уяву. Така інтегрована робота активізує пізнавальну діяльність і фантазію.