Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
<< До змісту номера («Джміль» № 5-6 /2017) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Театр тіней
Сьогодні у Джмеликовому театрі незвичайні актори — тіні, а замість сцени — простирадло! Хочете спробувати себе у ролі ляльководів та здивувати друзів грою світла і тіні? Це дуже легко! Виготовте ляльок, скориставшись шаблонами, і розіграйте цікаву виставу.
Щедрий обід
Дійові особи: Лісовик, Грибочки, Білка, Зайченя, Синичка, Ведмідь, Їжачок, Бджоли.
Атрибути: дерева, пеньок, торбинка, скатертина, яблуко, груша, скибка пирога, ватрушка, 3 огірки, абрикоси, сливки, горішки, 2 морквини, вишні, пучок суниць, глечик.
У зеленому лісочку
На трухлявому пеньочку
Сів маленький Лісовик
(Спочивати тут він звик).
Два Грибки шапки підняли —
Чемно діда привітали.
Лісовик дістав з торбини
Гарну білу скатертину,
Всіх звіряток погукав
І гостинці їм поклав:
Стигле яблуко та грушку,
Скибку пирога, ватрушку,
Три великі огірки,
Абрикоси і сливки.
— Мало я принести зміг.
Ой, чи вистачить на всіх?
Читачам друкованої версії журналу “Джміль” Джмелик відкриє таємницю створення незвичайного лялькового театру, в якому працюють не тільки ляльководи, а й світло та тінь. А ще саме у журналі можна дочитати сценарій вистави до кінця і дізнатися, як звірята разом з Лісовичком влаштували щедрий обід. Тож одразу можна влаштувати театр, провести репетиції й розпочати виступи. Вдалих прем’єр!
Завантажуйте шаблони для ляльок
для вистави “Щедрий обід”
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Публікація допомагає показати дітям, як можна використати набуті знання про тінь і світло на практиці, дослідити зміну форми тіні, дає малятам можливість спробувати себе у ролі режисерів, ляльководів та артистів, отримати задоволення від процесу підготовки та представлення вистави.
Діти навчаються працювати в колективі, розвивають свої музичні й сценічні здібності, мовлення, пам’ять, увагу та уяву. Така інтегрована робота активізує пізнавальну діяльність і фантазію малят.