Війна закінчиться. Настане мир. Україна розквітне!
<< До змісту номера (“Джміль” № 11 /2017) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Чудернацькі задачки
Пам’ятаєте, як у Літературній студії Джмелик та Книжечка вигадували дивотварин? Пензлик теж спробував! Погляньте, що в нього вийшло, а на додачу ще й розв’яжіть хитрі задачі!
Глеки поролеки
Поролека мала два глеки. В одному глеку було молоко, а в іншому — капучино. В якому глеку є молоко у поролеки?
І це ще не всі дивовижні задачі, які придумав Пензлик! Читачі друкованої версії журналу “Джміль” зможуть не тільки розв’язати інші цікаві задачки, а й відкриють власну секретну лабораторію зі створення незвичайних об’єктів. Для виготовлення перших дослідних зразків Джмелик дарує наліпки.
- Як ви гадаєте, хто така поролека? Де вона живе? Що їй подобається робити? На яких відомих вам тварин вона схожа? Чим саме?
- Незле буде посидіти з друзями і порозв’язувати задачки! А ще можна разом повеселитися, придумуючи власні!
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
У публікації ви знайдете дотепні веселі логічні та арифметичні задачі з чудовими образними яскравими ілюстраціями. Дітей неодмінно привабить захопливий сюжет і таємниця походження незвичайних істот — героїв задач-історій.
Неодмінно роздивіться з малятами ілюстрації до задач. Хто на них намальований? Чому художник зобразив персонажів саме такими? Чи так ви уявляли їх? Звідки взялися такі незвичайні імена?
Запропонуйте малятам придумати власних диво-істот та цікаві задачі-історії з їхнього життя. Відкрийте “секретну лабораторію” зі створення незвичайних об’єктів, придумайте веселі ігри зі словами.
Матеріал стане у пригоді під час інтегрованих уроків з математики, розвитку мовлення, допоможе у проведенні КВК, розваг.