Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
<< До змісту номера (“Джміль” № 10 /2017) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Картини з деревини
З чого тільки ми не робили аплікацій! З паперу й тканини, із серветок та з осінніх листочків... А от із маленьких чурбачків робитимемо вперше!
Підготуйте:
- вербові чурбачки різної товщини;
- клей ПВА або двосторонній скотч;
- цупкий картон;
- фарби (гуаш);
- ножиці;
- лінійку;
- олівець.
Читачі друкованої версії журналу “Джміль” стануть учасниками майстер-класу Пензлика і дізнаються про таємниці створення незвичайних аплікацій.
До речі, лозу найкраще заготовляти у листопаді, коли рух соків у гілках уповільнюється. Тож не пропустіть нагоди запастися матеріалом для чудових виробів!
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Публікація залучає малят і дорослих до креативного конструювання-аплікації з дерев’яних чурбачків.
Досліджуючи природний матеріал, дошкільнята й молодші школярі визначатимуть його властивості та вчитимуться творчо їх використовувати. Привчайте малят, працюючи з природними матеріалами, виявляти все найкраще, що в них є, — не варто надто захоплюватися поєднанням їх зі штучними матеріалами, надміру розфарбовувати тощо. Покажіть дітям їхню красу, зверніть увагу на їхні особливості (структуру деревини, її особливий колір, запах тощо), які варто зберегти у виробах.
Використайте чурбачки як мозаїку або конструктор, адже їх можна викладати один на один, і тоді конструкція ростиме не тільки на площині, а й угору. З чурбачків можна побудувати дивовижні палаци, доріжки, парканчики, затишні альтанки, місточки та ще багато-багато цікавого.
Матеріал стане у пригоді під час образотворчої діяльності та уроків курсу “Образотворче мистецтво”.