Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
<< До змісту номера (“Джміль” № 7-8 /2019) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Як стати мільйонером
— Ех, пощастило ж тим, хто народився мільйонером! — мрійливо промовила Книжечка, повернувшись із книжкової ярмарки. — Мені сьогодні сподобалося стільки нових книжок, а грошей вистачило лише на шість…
— Велика власна бібліотека — це чудово, — погодився Економчик. — А мільйонерами народжуються тільки принци, діти знаменитостей і багатіїв. Усі інші люди мають шанс заробити капітал своєю працею та знаннями.
— Невже й ми теж можемо? — зраділа Книжечка.
— Звісно! Треба лише змалечку дотримуватися певних правил. Є вчені, які аналізували спосіб життя багатих людей і порівнювали їхню поведінку з типовою для незаможних. І ось яких висновків вони дійшли.
ПРАВИЛА ЖИТТЯ МІЛЬЙОНЕРІВ
Живіть скромно
Навіщо мати купи шикарних прикрас, модного одягу та розрекламованих ґаджетів? Для щасливого життя не потрібно багато. А купувати речі краще там, де вигідно. Для цього порівняйте ціни на певні товари в різних місцях. Наприклад, у маленькому магазині біля дому, у великому супермаркеті, в торговельному центрі та на базарі.
Любіть свою роботу
На перший погляд, як це може стосуватися омріяного мільйона? Але будьте певні: на улюбленій роботі у вас набагато більше шансів досягти успіху та великих статків.
Цікаво дізнатися й інші правила мільйонерів? Ставайте читачами друкованої версії журналу “Джміль”, і дізнаєтеся, як ви можете самостійно заробити перші гроші, а також допоможете Книжечці вибрати товар, який варто підготувати для ярмарку, скориставшись наліпками-підказками. І це ще не все!
- Поміркуйте, на що вам потрібні гроші.
- На які власні потреби ви можете заробити? Як саме?
- Чи завжди варто економити?
Заробити гроші — це тільки початок. Треба ще й розумно їх витратити. Це не так просто, як здається, тому варто прислухатися до порад Джмелика.
“Як Андрійко вчився заощаджувати” (“Джміль”, 2017, № 5-6) — дотепна віршована історія про те, як і для чого треба заощаджувати, що таке марнотратство і чому цю рису характеру слід долати. |
|
“Чи вмієте ви розпоряджатися грошима?” (“Джміль”, 2018, № 10): розв'язуємо задачки Джмелика, читаємо поради від свинки-скарбнички, проходимо тест на ощадливість і розмірковуємо над тим, що це таке, з'ясовуємо, що саме і коли варто заощаджувати. |
Завантажуйте електронний додаток
“Сортуємо сміття”
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Цікаво познайомитися зі справжнісіньким мільйонером? Розпитати його про щось? Узяти інтерв'ю? Тоді запросіть малят на заняття чи урок з економічного виховання за цією публікацією журналу. Можна обговорити правила життя мільйонерів, порівняти їх із правилами власного життя і, можливо, зрозуміти, чому мільйонерів у світі не так уже й багато.
Поговоріть із вихованцями про те, що заробити гроші — це тільки половина справи. Треба ще вміти ефективно розпорядитися ними. Якими способами діти можуть заробити свої перші власні гроші? А на що їх витратять? Чому це так важливо?
Матеріал може стати основою проекту з економіки, допоможе педагогу розгорнути дослідницьку діяльність, доповнити цікавими матеріалами заняття/уроки з економічного виховання.