Конкурс журналу “Джміль” СуперРобот — 2017

Роботи учасників конкурсу

Шановні учасники Конкурсу! Джмелик отримав понад 200 творчих робіт на конкурс “СуперРобот”. Свої винаходи надіслали інженери-конструктори з дитячих садочків та шкіл усієї України.

Тепер у Джмелика багато помічників — на всі руки майстрів. Вони допомагають у найрізноманітніших справах, рятують у біді, виконують складну роботу, захищають природу, а ще втішають і розважають тих, хто цього потребує. Бажаємо, щоб з часом усі ці винахідницькі ідеї втілилися в життя!

Презентуємо нові експонати колекції. Дякуємо усім учасникам — талановитим малятам, їхнім батькам та педагогам!

Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли публікацію конкурсних робіт на сайті буде завершено.

Email:    
ЗДО № 5 “Золота рибка”,
учитель-дефектолог — Світлана Степаненко,
м. Первомайськ, Миколаївська обл.

Робот, що ходить

Віктор Шпильовий, 5 років

Робот-друг

Віктор Шпильовий, 5 років


Киїнська ЗОШ І-ІІІ ст.,
учитель початкових класів — Людмила Садчикова,
с. Киїнки, Чернігівський р-н, Чернігівська обл.

Грайко, Нюша

Артем Апанасенко, 8 років

Слухороб

Артем Апанасенко, 8 років


ЗДО № 2 “Ромашка”,
вихователь — Ольга Загрейчук,
смт Софіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл.

Робот-няня

Діана Завгородня, 5 років

Робот-веселун

Еріка Черниш, 5 років

Робот-радіо

Руслан Паутов, 5 років

Робот-пральна машина

Софія Сорокіна, 5 років

Селфі-робот

Артем Федоряка, 5 років

Робот-доглядач

Серафіма Пшенична, 5 років

Робот-лікар

Поліна Сизова, 5 років

Метео-робот

Світлана Горященко, 5 років

Помічник поліції

Анна Табацька, 5 років

Асфальтопрокладач

Іван Соколовський, 5 років

Робот-човник

Катерина Чорна, 5 років

Посудомийник

Катерина Близнюк, 5 років

Робот-пекар

Євгенія Ященко, 5 років

Агро-робот

Сергій Ойович, 5 років

Робот-прибиральниця

Дар’я Стоєва, 5 років

Робот-механік

Софія Горященко, 5 років

Робот-садівник

Аліна Дрожевська, 5 років

Робот-охоронець

Дмитро Кармазин, 5 років

Робот-перукар

Дар’я Пономаренко, 5 років

Робот-офіціант

Каміла Гарячкіна, 5 років


ЗДО № 31 “Білочка”,
вихователь — Надія Рязанцева,
м. Первомайськ, Миколаївська обл.

Малярчик, еко-робот з пластянок з-під йогурту

група “Ведмедик”, 2,5 років


м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Роботи-друзі

Каріна Білоус, 9 років


ЗДО № 2 “Ромашка”,
вихователь — Оксана Соколінська,
смт Софіївка, Дніпропетровська обл.

Веселковий робот

вихованці молодшої групи

Веселковий робот

вихованці молодшої групи


ЗДО № 11 “Сонечко”,
вихователь — Олена Малюкіна,
смт Новоекономічне, Покровський р-н, Донецька обл.

Робот-будівельник

Максим Саприкін, 4 роки

Робот-вихователь

Артем Байдиков, 4 роки


Зіньківська ЗШ І-ІІІ ст. № 2,
м. Зіньків, Полтавська обл.

Робот Джон

Дарія Гриценко, 7 років


ЗДО № 9 “Перлинка”,
вихователь — Тетяна Кузьмичова,
вихователь-методист — Тетяна Форост,
м. Лозова, Харківська обл.

Робот

Кирил Чернишов, 5 років

Робот

Кирил Чернишов, 5 років


Сушківська ЗОШ,
учитель — Лідія Татарчук,
Уманський р-н, Черкаська обл.

Робот-Лузарик

Софія Дубина, 8 років

Робот “Капелюшок”

Марія Івасюк, 8 років

Робот Мураха “Санітар”

Аліна Любченко, 8 років

Мухоловка-робот

Ульяна Медведєва, 8 років

Сова

Анна Гнилозубенко, 8 років

Робот-медуза

Валерія Юхимчук, 8 років

Робот-гриб

Анастасія Семерчук, 8 років

Робот-Яблуко

Андрій Сидорчук, 8 років

Робот-Михасик

Денис Петренко, 8 років


ЗДО № 7 “Пролісок”,
учитель-логопед — Ліна Зеленська,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

ЛогоДжмелик

Єгор Зеленський, 4 роки


ЗШ І-ІІІ ст. № 2,
учитель інформатики — Аліна Шевченко,
м. Новомиргород, Новомиргородський р-н, Кіровоградська обл.

Робот Шустрик

Аріна Шевченко, 6 років

Робот Шустрик

Аріна Шевченко, 6 років


ЗДО № 13 “Гвоздичка”,
психолог — Ірина Семенова,
м. Первомайськ, Миколаївська обл.

Робот-клоун

Валерія Дем’яненко, 5 років

Робот-казкар

Женя Обертун, 5 років

Робот-Помічник

Артем Антіпін, 5 років


ЗДО № 31 “Білочка”,
вихователь — Анастасія Рибалка,
м. Первомайськ, Миколаївська обл.

Друг

Діти ІІ молодшої групи, 3-4 роки


ЗДО № 5 “Золота рибка”,
учитель-дефектолог — Світлана Степаненко,
м. Первомайськ, Миколаївська обл.

Робот-пожежник

Вова Шпильовий, 5 років


с. Олексіївка, Голопристанський р-н, Херсонська обл.

Робот “Фруктосок”

Назарій Киселюк, 5 років


вихователь гувернер — Анастасія Рибалка,
с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Матусепомічник

Антоніо Грідін, 3 роки


НВК № 36,
вихователь — Валентина М’якота,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Екоробот

Марія Сарапкіна, 5 років


м. Київ

Робот-пожежник

Дмитро Фрейберчук, 7 років


ЗДО № 39 “Ромашка”,
вчитель-логопед — Ілона Бевзюк,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Робот Дентіс

Максим Бевзюк, 6 років


ЗДО “Дзвіночок”,
вихователь — Лариса Ригаль,
м. Першотравенськ, Дніпропетровська обл.

Робот

Даша Єременко, група “Пролісок”

Робот

Матвій Серзін, група “Пролісок”

Робот

Богдан Первій, група “Пролісок”

Робот

Міша Шинкаренко, група “Пролісок”

Робот

Діана Яковенко, група “Пролісок”

Робот

Тимофій Кулик, група “Пролісок”


гімназія № 82,
м. Харків

Робот “Шкільний помічник”

Валентина Трифонова, 8 років


м. Вінниця

Робот-охоронець

Богдан Пойда, 11 років


м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

СуперРобот FRIEND

Андрій Скакуненко, 9 років


НВК № 24,
вихователі — Наталія Косенко, Олена Кучкурда, Лілія Дьоміч,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Роботи “Дискоробот-фермер” та “Рободиск-господарочка”

Ніна Омеліч, 4 роки, Анна Омеліч, 5 років

Роботи “Дискоробот-фермер” та “Рободиск-господарочка”

Ніна Омеліч, 4 роки, Анна Омеліч, 5 років

Роботи “Дискоробот-фермер” та “Рободиск-господарочка”

Ніна Омеліч, 4 роки, Анна Омеліч, 5 років

Пекельний кухар “Чук”

Настя Коробкова, 3 роки, братик Костянтин

Прибирайко

Настя Коробкова, 3 роки, братик Костянтин


СШ № 264,
учитель початкових класів — Тетяна Кільдій,
м. Київ

Робот-прибирач сміття

Ольга Марценюк, 7 років

Робот, що саджає дерева

Ольга Марценюк, 7 років

Робот-пожежник

Тетяна Малишева, 7 років

Бджолоробот

Тетяна Малишева, 7 років

Робот-провідник

Софія Спасененко, 7 років

Робот-рятівник людей

Ігор Кошебуцький, 8 років

Робот-помічник

Артем Назаренко, 7 років

Робот, що рятує ліс від сміття

Анастасія Мелащенко, 7 років

Робот, який точить олівці

Тетяна Царегородцева, 7 років


ЗДО-ЦРД № 36 “Джерельце”,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Колекція роботів

педагогічний колектив та батьки дітей

А я вправний працівник, дома все робити звик

Андрій Соболь, 5 років

вихователь — Ірина Колесникова

Я космічний танцюрист, дуже гарний я артист

Павел Рубанов, 5 років

вихователь — Ірина Бондаренко

Я, робот, з дитинства усім я відомий.
Вмикайте мультфільми і бавтесь на повну!

Вардан Філ, 5 років

вихователь — Валентина Шевченко

Воду ми всю збережем, квіточки усі поллєм

Максим Терновський, 6 років

вихователь — Ірина Бондаренко

Робот-сніговик до вітру й холоду він звик

Лера Романенко, 5 років

вихователь — Ірина Колесникова

Ти — пожежний рятівник, захистиш ти нас усіх

Даша Неділько, 5 років

вихователь — Ірина Колесникова

Кіт Василій, де ти був?

Вероніка Мохур, 5 років

вихователь — Ірина Колесникова

А я — добрий робот-нянька — дітлахам я забавлянка

Діма Муляр, 6 років

вихователь — Ірина Бондаренко

Цей сталевий робітник до роботи завжди звик

Назар Макаренко, 5 років

вихователь — Ірина Бондаренко

Міцну дружбу не зламаєш і її не зіпсуєш

Максим Зинченко, 6 років, Мирослава Бердник, 6 років

вихователь — Інна Можвило

Робот-математик

Марія Куляк, 5 років

вихователь — Ірина Колесникова

Робот-математик

Марія Куляк, 5 років

вихователь — Ірина Колесникова


ЗДО-ЦРД № 35 “Попелюшка”,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

СуперРобот “Вогник”

Орина Снитько, 6 років

педагог — Кір’янова Олена Федорівна

СуперРобот “Монеткін”

Андрій Бейгул, 6 років

педагог — Юлія Бейгул

СуперРобот “Кольороб”

Василиса Ганжа, 6 років

педагог — Ніна Лебідь

СуперРобот “Поклейкін”

Кіра Завгородня, 5 років

педагог — Тетяна Нікітенкова

Робопара “Верта і Вертун”. Прибульці

Міша Снєгірьов, 6 років, Маргарита Прокопчук, 7 років

педагог — Ірина Прокопчук


НВК №13,
керівник гуртка “Перлинка” — Лариса Пудова,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

РобоСірко. Прикордонник

Настя Сітайло, 5 років

Робот Боні. Регулювальник

Богдан Нещерет, 5 років

Робот Делфі. Допитливий водолаз

Марина Бєлохонова, 5 років

Робот Зум-Зум

Анна Харлампова, 5 років

Робот Пін. Дизайнер

Вероніка Носова, 5 років

Робот Копатич. Дачник

Марина Ніканорова, 5 років

Робот Роні

Ростислав Мрачовський, 5 років

Робот Совуня

Настя Харлампова, 5 років


ЗДО (ЦРД) № 13 “Купава”,
вихователь — Світлана Бідна,
м. Суми

Ракороб

Кароліна Янченко, 5 років

Флакороб

Марія Виноградова, 5 років

Робопень

Віка Білера, 5 років

Робот-сонечко

Ростислав Ведрушкін, 6 років


ЗДО № 19 “Калинка”,
вихователь-методист — Тетяна Решетило,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Робот Віллі

Ганна Зелінська, 5 років

Робот “Мамогатор”

Кіра Гуменна, 5 років


с. Колки, Дубровицький р-н, Рівненська обл.

Робогосподар

Богдан Денищич, 8 років

Робогосподар

Богдан Денищич, 8 років


м. Житомир

Збирач Джмеликових роботів

Єва Чупріна, 8 років

Листязбирач

Іван Чупрін, 6 років

Смайлоробот

Віктор Чупрін, 6 років

Смайлоробот

Віктор Чупрін, 6 років

Робот-літак

Петро Чупрін, 3 роки


ЦРД № 53 “АБВГДЕЙКА”,
вихователі — Наталя Крива, Тетяна Петруняк,
м. Житомир

Робот-перукар

Кароліна Гай

Дарує всім турботу та усмішки

Даринка Опанасюк

Робот Космоліт, Робот Сашко, Робот Суперприбиральник, Робот Розумник

вихованці групи “Дюймовочка”, 5-6 років

Робот Космоліт, Робот Сашко, Робот Суперприбиральник, Робот Розумник

вихованці групи “Дюймовочка”, 5-6 років

Робот Космоліт, Робот Сашко, Робот Суперприбиральник, Робот Розумник

вихованці групи “Дюймовочка”, 5-6 років

Робот Хелпер

Івашко Данік

Робот Бін. Помічник лікарів

Валерій Кушнір-Бородін

Робот Кухарчук

Віолетта

Робот Кухарчук

Віолетта


ЗДО № 38 “Пізнайко”,
педагог — Наталія Подгорна,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Робот-няня

Сашка Чайка, Софія Гололобова, Максим Радін, Аліна Бондаренко (6 років)


ЗДО № 28 “Малятко”,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Робот Розочка

Аліса Бабенко, 5 років

Робот Веселун

Марк Голинський, 4 роки

вихователь — Людмила Назаренко

Робот Маша

Варя Качковська, 4 роки

вихователь — Наталія Шашина

Робот Лікар

Олександр Поліщук, 5 років

Робот Помічник

Марія Сухій, 3 роки

вихователь — Ліна Рябчинська

Робот Круть

Дамір Улибешев, 4 роки

вихователь — Світлана Дешук


Сновський НВК “ДНЗ-СЗНЗ” І ст.,
вихователь ГПД — Наталія Козлова,
м. Сновськ, Чернігівська обл.

Рятівник

Назар Пилипець, 8 років

Домогосподарка

Анастасія Смоляк, 8 років

Фотограф

Анна Мірошниченко, 8 років

Прибиральник

Дар’я Кустенко, 8 років

Баскетболіст, Рятівник

Ярослав Ракітенко, 8 років

Носій

Ярослав Ракітенко, 8 років

Ремонтник

Кирило Коршун, 8 років

Квіткар

Анастасія Пустова, 8 років

Квіткар

Анастасія Пустова, 8 років

Дипломат

Кирило Булденко, 8 років


ЗШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О.І. Копиленка,
вчитель початкових класів — Оксана Славчева,
м. Красноград, Харківська обл.

Рятівниколюд

Артур Пронякін, 8 років

Рятівниколюд

Артур Пронякін, 8 років


ЗДО № 24 “Гвоздичка”,
вихователь — Людмила Шкурко,
м. Первомайськ, Миколаївська обл.

Робот “Помічник”

Владислав Скирда, 5 років

Робот “Рова”

Саша Геращенко, 5 років


ЗДО № 13 “Росинка”,
вихователь-методист — Елла Гладка,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Марсик

Андрій Лозовий, 6 років

Кубик

Андрій Лозовий, 6 років

Роберт

Поліна Дикос, 6 років

Пляшкін

Ярослав Погорілий, 6 років

Сірий

Іван Тучін, 6 років


ЗДО № 28,
педагог — Ольга Лучко,
м. Вінниця

Акитаметам

вихованці старшої групи № 1, 5 років


ЗДО № 1 “Дюймовочка”,
м. Нова Каховка, Херсонська обл.

Спортик

група № 8 “Бджілка”, 4 роки

Спортик

група № 8 “Бджілка”, 4 роки


с. Степківка, Первомайський р-н, Миколаївська обл.

Кремон

Нікіта Чепіжко, 8 років

Кремон

Нікіта Чепіжко, 8 років

Кремон

Нікіта Чепіжко, 8 років

Кремон

Нікіта Чепіжко, 8 років


ЗШ І-ІІІ ст. № 5,
учитель початкових класів — Людмила Свінціцька,
м. Житомир

Люсі з далекої країни Роботоляндії

учні 4-Ж класу, 9-10 років

Ремонтник Боб

Артем Довганюк, 10 років

Джулі

Вікторія Косюк, 10 років

Арчі

Максим Чернишук, 10 років

Робот

Ілля Стаднік, 10 років

Реч-будівельник, його прізвище Дрель

Тарас Лисюк, 10 років


ЗДО № 33 “Віночок”,
вихователь-методист — Олена Юхіна,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Гектор

Юрій Березовський, 6 років


ЗДО № 8 “Теремок”,
вихователь — Оксана Носовська,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Косопліт

Мілана Єрьоміна, 3 роки


НВК № 25,
вихователь — Катерина Абакумова,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Роботи Нулесев (Веселун) та Кярбод (Добряк)

Матвій Кульчиковський, 5 років


СШ № 29,
м. Суми

Богиня війни. Захищає Україну від загарбників

Аліса Попова, 9 років

учитель початкових класів — Людмила Подоляка

Флай Дівч

Мирослава Бабич, 9 років

учитель початкових класів — Людмила Подоляка

Робот

Дарина Жирова, 9 років

учитель початкових класів — Олена Кулешова

Робот-кухар, офіціант

Діана Лушпак, 9 років

учитель початкових класів — Олена Кулешова

Робот Чеслик, допомагає рахувати

Софія Магаляс, 9 років

учитель початкових класів — Олена Кулешова

Чистохат

Дар’я Чухно, 9 років

учитель — Оксана Свікольнік

Пандочка

Василина Єфимова, 9 років

учитель — Оксана Свікольнік

Парасолька

Єлизавета Близнюк, 9 років

учитель початкових класів — Олена Кулешова

Бореться за добро

Кирил Рафіков, 9 років

учитель початкових класів — Олена Кулешова


ЗДО № 44 “Пролісок”,
вихователь — Тетяна Меньшикова,
м. Селидове, Донецька обл.

Робот-рятівник

Артем Цайзер, 6 років

Комахолов

Поліна Волонюк, 6 років


м. Дніпро

Робот-рятівник

Анастасія Ткаченко, 6 років


ЗДО № 21 “Струмочок”,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Робот-рятувальник

Павло Нюшков, 7 років

Робот-рятувальник

Павло Нюшков, 7 років


ЗДО № 8 “Космічний”,
вихователь — Наталія Зайченко,
м. Суми

Робот-веселун

Денис Дубровий, 4 роки


м. Київ

Радіороб

Ксенія Остапенко, 10 років

Ліко-веселун

Ксенія Остапенко, 10 років


ЗДО № 387,
вихователь — Світлана Безштанько,
м. Київ

Робот “Шнуркозав’язувач”

вихованці старшої групи

Робот “Шнуркозав’язувач”

вихованці старшої групи

Робот “Іграшкозбирач”

вихованці старшої групи

Робот “Іграшкозбирач”

вихованці старшої групи

Робот “Гірський рятувальник”

вихованці старшої групи

Робот “Гірський рятувальник”

вихованці старшої групи


м. Полтава

Робот-музикант

Кирило Шмигерин, 7 років