Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
<< До змісту номера (“Джміль” № 9 /2021) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Швидка книжкова допомога
Ви дбаєте про свої книжки? Тримаєте їх у належному стані? Виявляється, вони, зовсім як живі істоти, теж потребують турботи, ніжності, а іноді й порятунку. Дізнайтеся, яка пригода може статися з книжкою, якщо за нею не доглядати.
Пригода з Книжкою
Зайчик Сірий Кожушок
Поспішає на урок
Навпростець та по стежині,
Поміж клени та ялини.
Притомився й на хвилинку
Сів спочити під ялинку.
Коли чує: трісь та трісь…
Це, мабуть, крадеться лис?
Ось почувся голос тихий:
— Ой, біда мені та лихо!
Сил не маю, хвора дуже,
Порятуй мене ти, друже.
Зайчик тремтячи питає:
— Хто ти? Я тебе не знаю.
— Книжка я, — і плаче гірко…
...
То що ж засмутило книжку? Можна спробувати здогадатися, а можна дізнатися напевне, як-от читачі друкованої версії журналу “Джміль”. Саме вони дочитають віршовану історію до кінця і навчаться лікувати книжки. Наші читачі завжди знають усе достеменно і всюди встигають. Клікайте на кнопку і приєднуйтеся до них!
“Охайність — корисна звичка” (“Джміль”, 2020, № 1). Почитайте з дітьми оповідки про те, як неакуратність може зіпсувати настрій, а також цікаві завдання, які перетворюють нудну роботу на захопливе заняття та розкривають деякі дизайнерські хитрощі. |
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Матеріал дотепно розповідає про те, як треба дбати про книжки. У ній книжка постає живою істотою, тому діти сприймають вірш емоційно, розуміючи біль книжки, яскраво уявляють описану ситуацію, проєктують її на своє життя.
Поговоріть з дітьми: чим книжки відрізняються від газет і журналів, чому саме до них має бути особливо бережне ставлення?
Публікація стане у пригоді під час виховних бесід, а також уроків курсу "Я досліджую світ" з акцентом на технологічну освітню галузь, занять / уроків з літературного читання та розвитку мовлення.