Війна закінчиться. Настане мир. Україна розквітне!
<< До змісту номера (“Джміль” № 9 /2018) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Шлях до перемоги
Багато хто, дивлячись змагання спортивних чемпіонатів чи Олімпійських ігор, думає: “Спортсменам легко перемагати: он вони які дужі та витривалі! Я ніколи так не зможу”. Якщо такі думки навідувалися і до вас, повірити у власні сили допоможе знайомство з українськими паралімпійцями.
Паралімпійці — люди з інвалідністю, які змагаються у різних видах спорту.
Знайомтеся: українські спортсмени-паралімпійці
Руслан Катишев, паралімпійський легкоатлет. Повністю незрячий спортсмен, який стрибає у довжину.
“Зчепити зуби і йти вперед” — життєвий девіз Руслана.
Лідія Соловйова, багаторазова паралімпійська чемпіонка з пауерліфтингу (піднімання штанги). Спортсменка може підняти штангу вагою 107 кілограмів, при тому, що сама важить менше 50.
“Принципово було стати першою: сказала собі, що без першого місця не повернуся, — розповідає чемпіонка. — Але це не тільки мій успіх. Без тренера, керівників обласного і національного рівнів, лікарів, менеджерів і перекладачів цього не було б”.
Дізнатися більше про паралімпійські ігри, про спортсменів з незламною силою волі та про рекорди української збірної зможуть читачі друкованої версії журналу “Джміль”.
Справді, у таких спортсменів є чого повчитися кожному з нас!
- Поміркуйте, які риси обов’язково мають бути притаманні будь-якому спортсмену.
- Що потрібно, аби стати олімпійським чемпіоном?
Ще одними змаганнями в паралімпійському стилі є Ігри нескорених. У цих змаганнях беруть участь поранені військовослужбовці та ветерани. Перші Ігри нескорених відбулися 2014 року в Олімпійському парку королеви Єлизавети у Лондоні.
Україна вперше отримала право взяти участь в Іграх нескорених 2017 року в Торонто як союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світу, а також у зв’язку з проведенням АТО на сході країни.
- Дізнайтеся, у яких видах спорту змагаються учасники Ігор нескорених.
- Чому ці ігри називаються саме так?
- Чи справді в таких іграх головне перемогти? Чому кажуть, що в олімпійських змаганнях головне не перемога, а участь?
Прочитайте комікс та поміркуйте, чи можна бути кращим за всіх. Комікс розповідає про те, що кожен є у чомусь кращим за інших, але цим не варто пишатися — значно конструктивніше намагатися щоразу робити те, чим ти займаєшся, якомога краще. |
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.