Війна закінчиться. Настане мир. Україна розквітне!
<< До змісту номера (“Джміль” № 3 /2017) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Студія декоративного мистецтва
Крилаті велетні
Бесіда за муралами Ернесто Мараньє
Нещодавно у столиці просто на стінах будинків оселилися казкові птахи-велетні. Джмелик з Пензликом вирішили познайомитися з новими сусідами. Приєднуйтеся!
БАРВИСТІ ВЕЛЕТНІ
Джмелик і Пензлик помітили їх здалеку. Придивіться і ви до чарівних птахів. Вони зображені на стінах звичайнісіньких багатоповерхівок.
- Полічіть, скільки поверхів у цих будинках. Чи високі вони? Зверніть увагу на те, якими маленькими видаються дерева порівняно з птахами.
Обидва птахи дивують своїм барвистим пір’ям.
- Придивіться до нього уважніше. Чим воно незвичайне? На що схоже? Які деталі вам вдалося розгледіти — квіточки, листочки, пелюстки чи ще щось?
- Які кольори дібрав художник для своїх творів?
- Яких справжніх птахів нагадують ці велетні?
- Які емоції викликають у вас ці зображення? Чи хочеться вдивлятися у них, милуватися ними на вулицях рідного міста?
Дізнатися про незвичайного художника, який поселив цих дивовижних птахів-велетнів на стінах багатоповерхівок, і ознайомитися з технікою виконання муралів зможуть читачі друкованої версії журналу “Джміль”.
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Діти вивчають незвичайні картини — мурали. Під час бесіди вони ознайомлюються з технікою створення муралів, розмірковують, які малюнки на стінах будинків можна вважати мистецтвом, які мурали вони хотіли б бачити на вулицях свого міста, уявляють, який вигляд мали б будинки з такими незвичайними малюнками поряд з іншими будівлями, створюють ескізи власних муралів.
Публікація стане у пригоді під час проведення занять з образотворчого мистецтва, уроків з курсу “Образотворче мистецтво”, сприятиме розвитку образного та критичного мислення, фантазії дошкільників та учнів молодших класів.