Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
<< До змісту номера (“Джміль” № 6 /2016) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Конструктор слів
Грамотійко прислав усім читачам журналу подарунок — незвичайний конструктор, з якого можна складати слова!
Він дуже простий у використанні — беріть деталі (наліпки) зі складами і з’єднуйте їх у слова.
МУЗИЧНІ СЛОВА
Нотка принесла для конструювання деталі з назвами нот. Дівчинка помітила, що вони також є складами. А ви згодні з нею?
► Проспівайте гаму і підпишіть назви нот на деталях.
► А тепер підставте “нотні” склади у слова.
Читачі друкованої версії журналу “Джміль” отримають ще більше цікавих конструкторів слів і яскраві наліпки для виконання завдань, закріплять уявлення про склади в словах, пограють у “п’ятнашки” зі складів, розплутають переплутанки, дізнаються, чи може бути мурашка більшим від слона.
Завантажуйте електронний додаток
“Конструктор слів”
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Дітям не завжди до снаги вивчати граматику, а от конструювання — одне з найулюбленіших їхніх занять. У цій публікації доволі складний навчальний матеріал вдало поєднано з улюбленою діяльністю малят. Тож розповідь про склади в українській мові стала захопливою подорожжю до Країни Граматики, де малята конструюють слова.
Публікація ознайомлює дітей зі складами, вчить поділяти слова на склади і конструювати їх зі складів, а дотепні завдання зроблять навчання дошкільнят і першокласників веселим, невимушеним і усміхненим.
Продовжити захопливу подорож допоможуть улюблені конструктори: запропонуйте дітям придумати цікаві завдання зі словами і реченнями, влаштуйте квест у Країні Граматики тощо.