Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
<< До змісту номера (“Джміль” № 5 /2016) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Осінній букет
Жила собі на світі Чарівниця. Вона вміла створювати дивовижні речі з того, що зазвичай викидають на смітник. Використані тролейбусні квитки вона перетворювала на модульне оригамі, пластикову пляшку — на симпатичну вазочку. А сьогодні вона зібрала цілу колекцію паличок-мішалочок.
Палички ледь не вистрибували з кишені пальта Чарівниці. Одні прагнули стати стебельцями паперових квіток. Інші мріяли, щоб з них виготовили іграшкову криничку з журавлем. Третім хотілося перетворитися на казковий палац. Решта ж заявили:
— А ми будемо малювати!
— Як мастихіни? — усміхнулася Чарівниця. — Чому б і ні?
І закипіла робота... Картина вийшла дуже гарна. Палички раділи, а Чарівниця подарувала твір Пензлику, ще й прошепотіла йому на вушко секрети цієї незвичайної художньої техніки!
Підготуйте:
- папір;
- гуаш;
- дерев’яні палички від морозива та для розмішування цукру, стеки-лопаточки для ліплення, пластикові ножі.
Відкрити для себе секрети незвичайної художньої техніки зможуть читачі друкованої версії журналу “Джміль”, адже тільки вони потраплять на майстер-клас Пензлика, який навчить малювати у техніці мастихінового живопису та ще й відкриє кілька секретів майстерності.
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.
До скарбнички методиста
Ця публікація є доброю нагодою закріпити теорію практикою: пригадати картини сучасної художниці Тетяни Русакової, створені у техніці мастихінового живопису, придумати власний сюжет і втілити його у життя, опановуючи цю цікаву техніку.
Матеріал стане у пригоді на заняттях з образотворчої діяльності та уроках інтегрованого курсу “Мистецтво”.