Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
<< До змісту номера (“Джміль” № 6 /2015) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Передчуття свята
До передноворічного випуску журналу Пензлик підготував незвичайну картину. Завітайте до Вернісажу, і зможете на власні очі побачити справжнє зимове диво, перейнятися святковим настроєм та пофантазувати разом з художницею.
Зимові дива: сніжок і трава
Ну й дива! На картині біліє сніжок і зеленіє трава! Що це? В розпал весни випав сніг? Чи навпаки, взимку раптом пробилася крізь сніг молода травичка? Спробуймо знайти відповідь на самій картині. Яких атрибутів на ній більше — зимових чи весняних? Який колір переважає — зелений чи білий? Назвіть усе біле, снігове. Як його багато! Отже, це зима! З неба сіється дрібна снігова крупа, а зблизька навіть можна роздивитися ажурне мереживо кожної красуні-сніжинки. Знайдіть сніжинки на картині.
Ця зимова картина й біла, і яскрава водночас. Назвіть усі яскраві предмети на ній. Багато з них оздоблені українським орнаментом. Які саме?
Прочитавши бесіду за картиною Вікторії Ковальчук на сторінках друкованої версії журналу “Джміль” повністю, ви разом з дошкільнятами та молодшими школярами зможете порівняти, як змальовували Мороза-Морозенка народні майстри і як бачить його художниця, відкрити таємницю картини.
Завітавши до вернісажу художниці на обкладинці та у е-додатку, ви побачите й інші яскраві дивовижні різдвяно-новорічні картини Вікторії Ковальчук, які порадують незвичайними сюжетами та формою, створять казковий настрій, допоможуть відчути наближення новорічних свят.
Завантажуйте електронні додатки
“Зима — це радість і свято. Добірка картин Мінни Іммонен”
До скарбнички методиста
Бесіда за картиною Вікторії Ковальчук допомагає ознайомити дошкільників та учнів молодших класів із сучасним українським живописом, поговорити з дітьми про прикмети зими, народні мотиви у живописі, ознайомити малят з особливостями відзначення зимових свят у нашій країні. Така бесіда може стати основою заняття з художньо-естетичного розвитку, громадянського виховання, образотворчого мистецтва, природознавства, українознавства, допоможе розвинути естетичний смак, мислення, мовлення малят, навчити їх розуміти мистецтво. Розглядаючи картину, діти вчаться бути спостережливими і уважними до найменших деталей, зіставляють побачене у повсякденному житті й створене художницею, розвивають креативність, уяву.
<< До змісту номера (“Джміль” № 6 /2015)
Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.