Перемога неминуча! Настане мир. Все буде Україна!
<< До змісту номера («Джміль» № 1 /2013) | < До попередньої статті До наступної статті > |
Як намалювати музику
Цього разу ведучими Художньої студії стали Пензлик і Нотка. Вони разом малюватимуть… музику! Запрошуємо всіх охочих на музично-малювальний майстер-клас. Підготуйте все необхідне і починаймо!
Підготуйте:
- аркуші паперу формату А3 — білі, чорні, кольорові;
- білі шпалери або обгортковий папір великого формату;
- вугілля для малювання;
- білу крейду;
- воскові крейдочки;
- фломастери або кольорові олівці;
- фарби;
- пензлі;
- губки;
- склянки з водою;
- серветки;
- комп’ютер або аудіопрогравач.
ТАНОЧОК ШТАМПІВ
Застеліть папером підлогу, підготуйте тарілочки з гуашшю та губки. Їх можна розрізати на частинки різних форм (чотирикутники, трикутники, кружечки, зірки тощо). Увімкніть музику, наприклад, симфонію № 5 (І частина, “Allegro con brio”) Людвіга ван Бетховена. Прислухайтеся до неї, оберіть губку потрібної форми. Вмочіть її у фарбу і відправте гуляти по аркушу.
Можна створювати орнаменти або вільно штампувати, поєднувати у композиції відбитки кількох кольорів або відтінків одного. Музика сама веде руку, вона підказує, надихає. Візерунки танцюють по аркушу, неначе живі!
Штампованим папером можна прикрасити стіни або використати його для загортання подарунків.
Побачити зустріч контрастів у музиці, виконати парний танок під музику Вольфганга Амадея Моцарта ви зможете, відвідавши разом з дітьми майстер-клас на сторінках друкованої версії журналу “Джміль”.
<< До змісту номера («Джміль» № 1 /2013) Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації та електронні додатки для завантаження.